Acun Ilıcalı’nın sevgilisinin elbisesine ödediği fiyat dudak uçuklattı

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un düğününe sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile geldi.

Ayça Çağla Altunkaya’nın düğündeki fosforlu elbisesi dikkat çekmişti. Toplumsal medyada kullanıcılar Altunkaya’nın elbisesi için fosforlu kalemi andırdığını belirtmişti.

Mynet’in haberine nazaran Altunkaya’nın elbisesinin fiyatının 41.950 TL olduğu belirtildi. Elbisesinin fiyatını görenler “Şeyma gitti Ayça geldi”, “Parayı veren ne de olsa Ayça değil” yorumları yaptı.

Altunkaya’nın hemşirelik mezunu olduğu ve çiftin bu sayede tanıştığı sav edilmişti. Altunkaya, Survivor yarışı için Dominik’te oluşturulacak sıhhat takımı takımına müracaat yapmış ve müracaat sırasında tanıştıkları belirtilmişti.29 Mayıs 1969 yılında Edirne’de dünyaya gelen Acun Ilıcalı, birinci evliliğini Seda Başbuğ ile yaptı. Bu evlilikten Banu isminde bir kızı dünyaya geldi. İkinci evliliğini ise Zeynep Yılmaz ile gerçekleştirdi. Zeynep Yılmaz ile 2003 ve 2016 yıllarında evli kalan Acun Ilıcalı, o devir gönlünü Şeyma Subaşı’na kaptırdı.

Zeynep Yılmaz’dan Leyla ve Yasemin isminde iki kızı bulunan Ilıcalı, Şeyma ile yaşadığı aşk nedeniyle magazin basınından düşmedi. Zeynep Yılmaz’dan boşandıktan sonra Şeyma Subaşı ile evlenen Acun Ilıcalı’nın Melisa isminde bir kızı oldu.

Ilıcalı, 2018 yılında ani bir kararla Şeyma Subaşı ile boşandıklarını duyurdu. Yalnızca 1 yıl evli kalan ve Şeyma Subaşı’ndan boşandıktan sonra evlenmeyen Acun Ilıcalı, Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı.