Beşiktaş’tan Serdar Saatçı kararı!

Beşiktaş’ta Hırvat stoper Domagoj Vida ile uzlaşma sağlanamadı ve futbolcu ile yollar ayrıldı. Siyah-beyazlılar, son devirlerde parlayan isimlerden biri olan Serdar Saatçı ile ilgili kararını verdi.

Beşiktaş, 19 yaşındaki oyuncunun mukavelesini uzatmak için harekete geçti. Fakat; futbolcunun deneyim kazanması da çok önemseniyor.

BAŞKA GRUBA KİRALANACAK

Buna nazaran; U-21 Ulusal Ekibi’nde da oynayan Serdar Saatçı’nın deneyim kazanması için diğer bir gruba kiralanması fikrinin yük kazandığı öğrenildi.

GEÇEN SEZONKİ PERFORMANSI VE AVRUPA HEDEFİ

Serdar Saatçı geçen dönem Beşiktaş’ta 15 maçta 1149 dakika mühlet aldı ve 1 gol 1 asistlik performans sergiledi. Geride bıraktığımız günlerde mesleği hakkında açıklamalar yapan futbolcu, Avrupa hayalini lisana getirmişti.

Serdar Saatçı, “Hedefim her zamanki üzere Beşiktaş formasını en yeterli halde temsil edebilmek. Avrupa her gencin hayalidir ve buna kulüp karar verir. Kulüp ne vakit beni hazır görürse, o vakit gerekeni yapar. İtalya, İngiltere, İskoçya liglerini beğeniyorum. İskoçya’nın da savunma yüklü taktikleri oluyor. Beğendiğim ligler olarak bunları söyleyebilirim” demişti. (Milliyet)