İşte günlük burç yorumları…

Koçlar geçmişten sıyrılarak yeni anılar biriktirmek için harekete geçmesi gerekirken boğalar kendilerini geçmişin kafesine hapsedecek. Bugün ikizlerin tartışmalardan uzak durmak için farklı uğraş sarf etmesi gerekiyor. Yengeçleri ise partnerleri motive edecek. Aslanlar meselelerinden kaçmanın yolunu cümbüşte arıyor lakin beyhude bir efor. Başakların bugün keyfi yerinde hiç bir şey moralinizi bozamaz. Teraziler ise birebir anda iki işi yapamayacaklarını artık anlasalar yeterli olacak. Akrepler ise önlerine çıkan ilerleme fırsatlarını uygun kıymetlendirmeli. Bugün yaylara hayati ehemmiyette tavsiye var diyebiliriz. Oğlakların önlerine çıkan tatil fırsatını âlâ değerlendirmesi gerekiyor yoksa bir daha bu türlü bir fırsat yakalayamazsınız. Kovaların farklılıkları kabul etmesi gerekiyor. Balıkların önünde büyük fırsat var yeterli kıymetlendirmeli.


KOÇ: GEÇMİŞTEN SIYRILMANIZ GEREKİYOR

Anılarla yaşayamazsınız ancak sevdiklerinizle birlikte yaşadıklarınıza odaklanırsanız katiyetle öbür şahane anılar yaratabilirsiniz.

Hala etrafınızdakilerle bir şeyler paylaşma basamağındasınız ve bu gücünüzü fazla tüketecek. Etrafınızdakilerin gülümsemeleriyle çok motive olmuş görünüyorsunuz.

BOĞA: ZİHNİNİZİ GEÇMİŞE ODAKLIYORSUNUZ

Tüm hoş anılarınızı kanalize etmeye çalıştığınız bu Salı günü zihninizi geçmişe odaklıyorsunuz.

Bu, özel bir kişinin size olan tesiri nedeniyle olabilir. Akşama gerçek bundan sıkılabilir ve öteki bir şey yapmaya çalışabilirsiniz.

İKİZLER: ETRAFINIZDAKİLERLE TARTIŞMAKTAN UZAK DURUN

Daha güzel odaklanabildiğiniz bu günlerde çabukla ya da yüzeysel bir bahiste yapılan işlerden şad kalmayacaksınız.

Derinlemesine araştırmaya çalışacaksınız. Bu yüzden birtakım beşerler, çok meraklı olduğunuzdan sizden şikayetçi olabilir. Bunun dışında, etrafınızdaki birtakım tartışmaları açıklamakta zorlanabilirsiniz.

YENGEÇ: MOTİVASYONUNUZ PARTNERLERİNİZDEN GELECEK

Partnerinizle bir projeye dahil olmanız çok muhtemel ve çift olarak her şey daha düzgün olacak üzere görünüyor.

Onun dayanağını almaktan keyifli olacak ve ona kendiniz kadar yararlı olmaya çalışacaksınız. Görünüşe nazaran bu Salı bilhassa müzakerede çok güzelsiniz ve koşullarınızı masaya dikkatlice sürmek isteyeceksiniz.

ASLAN: MESELELERDEN KAÇMAK İÇİN CÜMBÜŞE ODAKLANIYORSUNUZ

Sorumlulukları bir kenara bırakıp yalnızca eğlenmeyi tercih ediyorsunuz ve görünüşe nazaran bu eğiliminiz, size doğuştan gelen bir istekle birleşecek.

Bir şeye can atıyorsunuz ancak ne yapmak istediğinizden de emin değilsiniz. Kimi Aslanlar dikkatlerini dağıtmak için fizikî idmana başvurabilir.

BAŞAK: HİÇ BİR ŞEY MORALİNİZİ BOZAMAYACAK

Bu Salı çok sevinçli ve romantik bir ruh hali içinde olacaksınız ve görünüşe nazaran hiçbir şeyin moralinizi bozmasına müsaade vermeyeceksiniz.

Baştan çıkarıcı olacaksınız ve partneriniz için özel bir şeyler yapmayı düşünebilirsiniz. Bekar Başaklar için bu, tahminen de aile aracılığıyla, biriyle tanışmak için düzgün bir an olabilir.

TERAZİ: BİREBİR ANDA İKİ İŞİ BİRDEN YAPAMAZSINIZ

Bugün dikkatiniz basitçe dağılıyor üzere görünüyor. Bu yüzden tıpkı anda yapmanız gereken farklı vazifelerden uzak durmak isteyebilirsiniz.

Öte yandan, size yakın birine şahane bir izlenim bırakıyor üzeresiniz ve bunu daha da ilerletmek için uğraş sarf edeceksiniz. Tahminen de onunla gelecekte bir cins ilgi kurabilme ihtimalini kovalıyorsunuz.

AKREP: ÖNÜNÜZE ÇIKAN İLERLEME FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN

Bu Salı karşınıza kimi ilerleme fırsatları çıkabilir, fakat bunun olumsuz taraflarını görmeye çok odaklanmış olabilirsiniz.

Gerçekçi olmak ve abartmadığınızdan emin olmak güzel olsa da zihninizi özgür bırakmalısınız. Ayrıyeten bugün dinamik aktivitelerin tadını çıkaracak ve etrafınızı kalabalık tutmaya çalışacaksınız.

YAY: YARDIM İSTEMEZSENİZ İLERLEYEMEZSİNİZ

Yaşadığınız sorun yüzeysel görünse bile tavsiye istemekten çekinmeyin. Etrafınızdakilerin ne üzere faydalı bilgilerle size geleceğini bilemezsiniz.

Diğerlerini desteklemekten çok memnunsunuz ancak yardıma muhtaçlığı olan kişi siz olduğunuzda bunu diğerlerinden istemekte gönülsüzsünüz. Bu durum maalesef ilerlemenizi engelliyor.

OĞLAK: ÖNÜNÜZE ÇIKAN TATİLİ DEĞERLENDİRMELİSİNİZ

Davranışlarınız bugün hislerinizle uyumlu görünmüyor ve tahminen de kendi başınıza biraz vakit harcamak fikrinizi netleştirmeye yardımcı olabilir.

Lakin bir tatil vesilesiyle kendinizi arkadaşlarınızdan ve ailenizden uzak tutmak güç olacak. En azından o anki fikirlerinizle karar vermemeye çalışın.

KOVA: HERKESİN FARKLI OLABİLECEĞİNİ KABUL ETMENİZ GEREKİYOR

Herkesin farklı olduğunu kabul etmelisiniz. Siz bugün eğlenmek isterken partnerinizin farklı maksatları olabilir.

Birtakım etkinliklerden heyecanlanmış görünüyorsunuz ve tahminen de partnerinizi de yanınızda sürükleyerek hepsine katılmaya çalışacaksınız. Sonunda partnerinizi yoracak ve size karşı huysuz olmasını engelleyemeyeceksiniz.

BALIK: MUVAFFAKİYET TALİHİNİZ BÜYÜK

Bugün işle ilgili bir şeyler yapanlar için büyük muvaffakiyet talihi var. Görünüşe nazaran zihniniz entelektüel manada etrafta olup bitenlere her zamankinden daha fazla ahenk sağlıyor.

Mantıkla hareket ediyorsunuz ve tatmin edici sonuçlara ulaşacaksınız. Öte yandan, partneriniz sizden muhtemelen biraz sevinçli ve yüzeysel olmanızı isteyecektir.