Uzman Görüşü: Haftaya Sepette Oysaydı Denilecek 3 Altcoin!

Kripto para piyasası yeni yıla daha iyimser bir şekilde girmeden önce biraz soluklanıyor gibi görünüyor. Ancak, hala 0,10 doların altında bulunan bazıları önümüzdeki hafta için bir fırsat olabilir. Bu bağlamda kripto uzmanı Ana Zirojevic, traderlar ve yatırımcıları için en iyi satın alma fırsatları olacağını değerlendirdiği 3 altcoin paylaşıyor.

İlk sıradaki altcoin: Oasys (OAS)

Oasys (OAS), özellikle olumlu bir döneme tanıklık eden oyun odaklı Blockchain ekosistemi. Proje, kripto altyapı sağlayıcısı Fireblocks ile yakın zamanda işbirliği yaptı. Bu işbirliğiyle Web3 oyun geliştiricilerinin varlık yönetimi ve güvenlik sorunlarını ele almayı amaçlıyor. Bu ortaklığın yanında kripto ve Blockchain alanındaki birçok ortaklıkla gurur duyuyor.

Altcoin fiyatı, son 24 saatte %6,66 düştü. Buna rağmen, Oasys haftalık grafikte %10,73’lük bir kazanç elde etti. Ayrıca, son 30 günde %60,29’luk önemli bir ilerleme kaydetti. Yazı sırasındaki son verilere göre OAS 0,09 dolardan el değiştiriyordu.

Oasys 7 günlük fiyat grafiği.

İkinci sırada Casper (CSPR) geliyor!

Aynı zamanda, Web3 teknolojisinin kurumsal ve geliştirici tarafından benimsenmesini hızlandırmayı amaçlayan izinsiz halka açık Proof-of-Stake (PoS) Blockchain ağı Casper (CSPR), kısa bir süre önce Casper Wallet mobil cihazının açık beta sürümünü başlattı. Bunun ardından altcoin haftalık bazda önemli kazançlar kaydetti.

Bu arada Casper, şu anda 0,046 dolardan el değiştiriyor. Bu da gün içinde %0,75’lik bir düşüşe işaret ediyor. Ancak yine de daha geniş bir kripto piyasası konsolidasyonunun ortasında bir haftada %8,66’lık bir artış kaydetti. Bunun yanında altcoin geçtiğimiz ay %40,34’lük daha etkileyici bir kazanç sağladı.

Casper 7 günlük fiyat grafiği.

Son sıradaki altcoin: Chiliz (CHZ)

Son olarak, spor endüstrisi için fintech platformu olan Chiliz’in yerel token’ı CHZ var. Token, bu yıl değerinin neredeyse %10’unu kaybetti. Buna rağmen, özellikle Bitget Wallet ile ortaklaşa SportFi sektörünün gelişimini teşvik etme çabaları nedeniyle son günlerde ve haftalarda bunu telafi ediyor.

Bu arada CHZ, haftalık grafiğinde %6,61’lik bir artış kaydetti. Ancak, günlük grafiğinde %2,4’lük bir düşüş gördü. Bununla birlikte, son dört haftada %23,18’lik bir kazanç elde etti. Mevcut durumda altcoin 0,09 dolardan işlem görüyordu.

Chiliz 7 günlük fiyat grafiği.

Her şey göz önünde bulundurulduğunda, yukarıdaki kripto paralar hala 0,10 doların altında el değiştiriyor. Ayrıca, yükseliş görünümlerini ve olumlu gelişmelerini sürdürmeleri koşuluyla önümüzdeki hafta satın almak için çok iyi bir seçim olacaklar. Bununla birlikte, herhangi bir varlığa yatırım yapmadan önce kişinin kendi araştırmasını yapması önemlidir.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz. Ayrıca, kripto piyasasının oldukça riskli ve değişken yapısını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir