Yeni PlayStation State of Play yayını açıklandı

Yeni PlayStation State of Play yayını duyuruldu. 9 Mart yani yarın gerçekleşecek olan bu etkinlik için bir çok teori atabiliriz. Ancak geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, Sony’nin yakında paylaşacağı büyük PlayStation duyuruları olacağına dair çok sayıda söylenti çıkmıştı. Muhtemelen firma başka sızıntıların olabileceği endişesi ile hızlı bir şekilde açıklama yapmak istiyor olabilir.

Yeni PlayStation State of Play yayını açıklandı

PlayStation Blog’da açıklanan etkinlik, yeni State of Play sunumunun neler olacağına dair fikir veriyor. Yapılan açıklamanın tercümesini aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni PlayStation State of Play yayını açıklandı

Yeni bir Play State önümüzde! PS5 ve PS4 oyunları için yeni açıklamalar ve göz alıcı güncellemeler için 9 Mart Çarşamba 14:00 Pasifik / 17:00 Doğu / 23:00 CET’de bize katılın. Not: Bu yayında PlayStation VR2 oyunlarında veya donanımlarında herhangi bir güncelleme olmayacaktır.

Gösteri, sevgili Japon yayıncılarımızdan gelen harika oyunları vurgulamaya özel olarak odaklanarak, verme veya alma, yaklaşık 20 dakika sürecek, ancak dünyanın dört bir yanındaki diğer geliştiricilerden de birkaç güncellememiz olacak.

Yayınımızı elbette Twitch ve YouTube’dan canlı olarak izleyebilirsiniz . Çarşamba günü görüşürüz!

Son haftalardaki söylentiler, PlayStation’ın bu State of Play yayını boyunca ortaya çıkacak bazı bomba yapımlar olduğunu düşündürüyor. Türkiye saati ile yarın gece 01:00’de (10 Şubat sabaha karşı) yayınlanacak etkinlikten gelen içerikleri, en hızlı bir şekilde sizler ile paylaşacağız.